Sobota, 18 maja 2024 r.
Konferencja i warsztaty Media Student 2014

Konferencja i warsztaty Media Student 2014

W dniach 15-16 listopada odbędzie się doroczna konferencja „Media Student”. Podczas weekendu studenci i media studenckie będą mogli uczestniczyć w kilkunastu panelach dyskusyjnych i warsztatach prowadzonych przez profesjonalnych dziennikarzy i ludzi mediów. W programie znalazły się m.in. warsztat pt. „Felieton- trudna sztuka pisania” z Agatą Passent, autorką felietonów do „Twojego Stylu”, założycielką i prezesem fundacji Okularnicy im. Agnieszki Osieckiej, warsztat „Emisja głosu”, który poprowadzi znany lektor filmowy, radiowy i telewizyjny Tomasz Knapik oraz dziennikarsko-sportowy panel dyskusyjny ze znanym z TVP Sport oraz „Rzeczpospolitej” Stefanem Szczepłkiem.

W niedzielę zostaną także ogłoszone wyniki konkursu na najlepsze materiały dziennikarskie z ostatniego roku, które pojawiły się w studenckich mediach.
Uczestnictwo w konferencji jest bezpłatne. Wszystkie spotkania odbywać się będą w SGH (Al. Niepodległości 162).

Inicjatorem konferencji „Media Student” oraz jej organizatorem od 10 lat jest studencki miesięcznik „Magiel” ukazujący się na SGH. Także od kilku lat patronem przedsięwzięcia jest Press Club Polska.

Dodatkowe informacje można zaleźć na stronie internetowej wydarzenia.